Friday, May

Zasady precedencji
 /  / Zasady precedencji

Zasady precedencji

Moda dla pań oraz mężczyzn – co zakupić?
Dawniej był domeną panów, dziś przejęły to kobiety, zresztą jak wszelkie style. Smokingi wolno zakładać do wszystkiego, oprócz do sukienek. Czyli do legginsów, do spodni poszerzanych na dole, do jeansów. Starajmy się również, przy ubieraniu ich, nie zakładać płaskiego obuwia, bowiem uzyskamy efekt typowo męski, a tego bodajże nie pragniemy. Jeśli pozyskujemy ciemny smoking, to nie mieszajmy go z kolorem białym, ponieważ z kolei osiągniemy rezultat ubioru, typowo na kelnera. Więc łączmy czerń z czernią bądź też granatem. Starajmy się wtopić w jeden kolor, a na pewno będziemy zadowolone z efektu. Jeżeli zakładamy smoking, to starajmy się nie stylizować na typowo męski ubiór, ale zostańmy przy tym niezmiernie kobiece. I smoking ma obowiązek być szyty na miarę bądź zakupiony umyślnie dla nas, a nie pożyczony od mężczyzny. Pamiętajmy, że dzisiaj marynarka to coś, co jest podstawa i po prostu musimy mieć to w szafie – sprawdź więcej na odzież biznesowa. A najodpowiedniej komponuje się z dżinsami oraz białą koszulką, o klasycyzm kroju, bez żadnych wzorów. Zrobimy tym furorę. Nie tylko lato powinno skłonić nas do tego, by zaszaleć z mieszaniem i łączeniem barw, lecz także fakt, iż nastała moda na neonowe kolory oraz błyskawicznie nie przeminą. Neonowe odcienie, zarówno w torebkach jak oraz na marynarkach, spodniach, żakietach. Czy boisz się, że będziesz wyglądać nieelegancko, śmiesznie? Niepotrzebnie. Najogromniejsi projektanci wypuszczający swoje nowe kolekcje, w żadnym wypadku nie mieli takich oporów. Chcieli, aby ludzie przestali traktować modę tak nadzwyczaj poważnie, a zaczęli sobie odrobinę z niej żartować. Pomarańczowy i zielony? Czemu nie. Fioletowy oraz złoty? Tym o wiele bardziej, możemy fantastycznie to połączyć.